Jan III Sobieski wraca do Wiednia!

Termin: 05-07.04.2019

Liczba dni na miejscu: 2
Grupa: 57 osób
Wyjazd: 05.04.2018 (piątek) ok. 23:45
Powrót: 07.04.2018 (niedziela) ok. 23:00

->>Przejdź do zapisów na wyjazd<<-

Niemal dwumilionowy Wiedeń znajduje się w czołówce najchętniej odwiedzanych przez turystów europejskich metropolii. Fascynujące zabytki, piękne parki, potężne katedry i urocze zaułki sprawiają, że do miasta Mozarta aż chce się wracać. My też lubimy wracać do Wiednia, dlatego jak co roku nadchodzimy z odsieczą:

Jan III Sobieski wraca do Wiednia!

Odkryj z nami miasto, w którym nowoczesność i innowacyjność przeplatają się z historią. Wznieś się ku niebu w wagoniku diabelskiego młyna, napij się kawy w klimatycznej kawiarence, przespaceruj pałacowymi parkami, podziwiaj monumentalne katedry – a to wszystko wśród budzącej się do życia przyrody. Powitaj wiosnę w Wiedniu!

Co sprawia, że Wiedeń to miasto wyjątkowe i jednocześnie świetne miejsce na spędzenie weekendu?

Katedra św. Szczepana

Będąca w pierwszej dziesiątce najwyższych europejskich kościołów Katedra św. Szczepana imponuje nie tylko rozmiarami, ale również pięknymi wnętrzami. Plac, na którym się znajduje tętni życiem i nazywany jest „sercem Wiednia”. To obowiązkowy punkt wizyty!

Pałac Schonbrunn

Cesarskie komnaty, palmiarnia, ogrody pałacowe, naturalny labirynt, park doświadczeń i panoramiczny widok Wiednia – to wszystko w jednym, unikalnym miejscu, jakim jest pałac Schonbrunn i jego otoczenie. Dawna rezydencja Habsburgów imponuje rozmachem!

Wiener Prater

To tutaj, w jednym z najstarszych lunaparków w Europie, znajduje się słynny diabelski młyn. To nie jedyna atrakcja tego miejsca, które zapewnia atrakcji nie tylko najmłodszym – „duże dzieci” też świetnie się odnajdują 🙂

Belweder

Niegdyś miejsce przyjęć i letnia rezydencja, dziś galeria sztuki i piękne ogrody.Wiedeński belweder skrywa bezcenne dzieła sztuki, takie jak „Pocałunek” Klimmta, a także barokowy ogród, idealny do spędzenia popołudnia.

Najlepsze do życia!

Czy wiecie, gdzie najlepiej się żyje? Właśnie tam! Wiedeń od lat przoduje w rankingach najlepszych do życia i najinteligentniejszych miast. Bezpieczeństwo, sprawna komunikacja miejska, czystość, mnogość zielonych obszarów i bogata oferta kulturalna sprawiają, że Wiedeń to miasto idealne do życia. Weekend to zdecydowanie za mało, by to sprawdzić, ale tylko utwierdza w przekonaniu, że to wyjątkowe miejsce!

To tylko ułamek pięknych miejsc, które czekają w Wiedniu. Chcesz zobaczyć wszystkie? Żaden problem, zapraszamy na nasz wyjazd!

WSTĘPNY PLAN WYJAZDU:

Piątek 05.04

– Zbiórka około 23:30, wyjazd

Sobota 06.04

– Przyjazd do Wiednia w godzinach porannych

– Wjazd na Kahlenberg, z którego Jan III Sobieski ruszył ze swoją odsieczą na Wiedeń

– Przyjazd do hostelu, zostawienie bagażu i odświeżenie się

– Przeprowadzamy grę miejską, dzięki której poznamy najciekawsze zakątki miasta

– Powrót do hostelu, odpoczynek, podsumowanie gry miejskiej

– Integracja

Niedziela 07.04

– Śniadanie

– Wykwaterowanie z hostelu, pakujemy bagaże do autokaru

– Ruszamy na pałac Schonbrunn autokarem, czas wolny

– Ruszamy w drogę powrotną do Wrocławia

CENA: 339 zł za osobę

Psssst… jeśli zapiszesz się do 10  marca, dostaniesz zniżkę i zapłacisz tylko 279 zł! Nie ma co zwlekać!

CENA ZAWIERA:

– transport autokarem na całej trasie

– nocleg w hostelu w samym centrum Wiednia, w pokojach 4 i 6-osobowych z łazienką i śniadaniem w formie bufetu wliczonym w cenę

– ubezpieczenie

– grę miejską, dzięki której przyjemnie zwiedzisz miasto oraz nagrody dla zwycięzców

– opiekę liderów i dodatkowe atrakcje!

Zapisy dostępne poniżej lub pod linkiem: https://goo.gl/forms/pk0mT4MwV8f3BPFs2

Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się w przeciągu 24h  e-mailowo z dalszymi informacjami (potwierdzenie rezerwacji, szczegóły dotyczące płatności i samego wyjazdu)