Image Alt

O nas

AMBASADĘ PODRÓŻNIKÓW TWORZĄ PODRÓŻNICY.

Jako Podróżnicy chcemy dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. W codziennym życiu wyznajemy zasadę: lepiej zapytać niż błądzić, czy żałować. Tę zasadę wykorzystujemy również w podróżach.

I dlatego zachęcamy do zadawania nam pytań. Nie ma złych pytań są tylko złe odpowiedzi.  Chcemy by Podróżnicy wzajemnie sobie pomagali. Zarówno w informacji jak przygotować fajny wyjazd, ale również jak wyjść z trudnych sytuacji.

JAK MOŻESZ ZAPYTAĆ? NAPISZ NA:

Naszej grupie FB: https://www.facebook.com/groups/548988038848945/

Możesz też napisać do nas email: biuro@ambasadapodroznikow.pl

Możesz do nas napisać bezpośrednio na FB czy Instagramie.

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się podróżami, a poznali się dzięki organizowaniu wyjazdów dla studentów. Dawało nam to tyle radości i satysfakcji, że po ukończeniu studiów postanowiliśmy kontynuować nasze hobby, tym razem w formie wyjazdów skierowanych do każdego – tak powstała Ambasada Podróżników. Z czasem ekipa się rozrosła i obecnie zrzeszamy pasjonatów podróży, którzy zwiedzili już kawałek świata i chcą Wam go pokazać!

NASZE WYJAZDY

Jak głosi nasze motto – ODRYWAMY OD CODZIENNOŚCI!

Zabieramy w piękne, bliższe i dalsze miejsca, gdzie pozwiedzasz, spędzisz czas ze swoją ekipą, poznasz nowych ludzi i będziesz świetnie się bawić. Nabierzesz energii do działania na studiach, w pracy, w swoim hobby – gdziekolwiek się realizujesz.

Wyjazdy z Ambasadą Podróżników skierowane są do każdego, kto ukończył 18 lat. Jeżdżą z nami osoby studiujące, pracujące, a nawet emeryci   Organizujemy wyjazdy weekendowe („Szybkie akcje”), kilkunastodniowe („Wyjazdy pełną parą”), ale także „szyte na miarę”

Chcesz z nami jechać? Obserwuj fanpage na Facebooku i stronę internetową, aby nie przegapić informacji o zapisach. Zapisać się na wyjazd można poprzez formularz, udostępniany na naszej stronie internetowej lub w wydarzeniu na Facebooku. Po wypełnieniu formularza w ciągu 24 godzin otrzymasz e-mail z potwierdzeniem i numerem konta do przelewu, a im bliżej wyjazdu, dodatkowe informacje.

Chcesz jechać z ekipą? Tym lepiej! Oferujemy zniżki dla grup powyżej 4 osób. Wystarczy, że przy zapisach wymyślicie unikalną nazwę grupy i podacie ją w formularzu. Na tej podstawie otrzymacie też miejsca w autokarze obok siebie i wspólne pokoje.

Nie widzisz na stronie kierunku, który jest na Twojej liście marzeń? Napisz do nas! Zobaczymy, co się da zrobić

 

SZYBKIE AKCJE

– wyjazdy weekendowe lub okołoweekendowe do pięknych miast, takich jak: Budapeszt, Lwów, Berlin, Drezno, Praga, Wiedeń, Wilno
– do celu i z powrotem dowozi nas komfortowy, klimatyzowany autokar z toaletą
– śpimy w różnego rodzaju miejscach, szukamy miejsc z łatwym dostępem do centrum i najważniejszych atrakcji. Szczegóły noclegu zawsze wskazujemy w poszczególnych ofertach
– każdy uczestnik posiada ubezpieczenie podróżne
– zwiedzamy zazwyczaj bez przewodnika, za to w formie pozwalającej na zwiedzanie połączone z zabawą, czyli gry miejskiej. Jak taka gra wygląda? Jedźcie z nami i przekonajcie się!

WYJAZDY PEŁNĄ PARĄ

– kilkunastodniowe wyjazdy w bardziej egzotyczne miejsca, np. Meksyk, Tajlandia, Filipiny, Izrael, Maroko
– grupy liczą 6-12 osób, dzięki czemu możemy indywidualnie podejść do każdego uczestnika oraz lepiej się zintegrować 
– opiekunem grupy jest doświadczony pilot, dobrze znający destynację podróży
– każdy uczestnik posiada ubezpieczenie podróżne
– lecimy samolotem, pomagamy w zakupie jak najtańszego i najwygodniejszego połączenia lotniczego
– nocujemy w pokojach 2-, 3-, 4- osobowych, w hostelach i pensjonatach
– stawiamy na aktywne zwiedzanie, ale zawsze znajdziemy czas na odpoczynek

JESTEŚMY OFICJALNYM ORGANIZATOREM TURYSTYKI

Z formalnego punktu widzenia właścicielem marki Ambasada Podróżników jest firma chcepodrozowac.pl Jakub Majewicz z siedzibą przy ul. Brzeskiej 11/18, 50-430 Wrocław, NIP: 502 003 29 51, która działa samodzielnie jako Organizator Turystyki (numer wpisu do rejestru 92/53/2018) lub jako agent Biura Podróży Camino Travel Agnieszka Kulbida z siedzibą przy ul. Bezpieczna 65/4, 51-114 Wrocław, NIP 899-17-16-553.

SKLEP

Sklep był zawsze z tyłu naszej głowy. Pandemia COVID-19 przyspieszyła decyzję w tym temacie. W naszym sklepie znajdziecie produkty wysokiej jakości, które przydadzą się zarówno w podróży jak i na co dzień. Asortyment będzie zmieniał się co kwartał i co kwartał będzie można zamówić unikalne produkty. 

 

DO ZOBACZENIA!

 

 

You don't have permission to register